Apartamenty Rewal

Apartamenty Rewal - Oferta

Nasza oferta obejmuje:

  • Apartamenty 2 osobowe, jednopoziomowe, o powierzchni ok. 30m2
  • Apartamenty 3 osobowe, jednopoziomowe, o powierzchni ok. 35m2
  • Apartamenty 4 osobowe, dwupoziomowe, o powierzchni ok. 45m2
  • Apartamenty 5 osobowe, jednopoziomowe, o powierzchni ok. 50m2

Apartamenty 2 osobowe (jedno- lub dwupokojowe) z aneksem kuchennym i łazienką, znajdują się na pierwszym piętrze. Nie posiadają balkonu.

Apartamenty 3 osobowe są dwupokojowe: sypialnia dla 3 osób (łóżko małżeńskie oraz pojedyncze) oraz pokój dzienny z aneksem kuchennym i łazienka. Apartamenty znajdują się na parterze i mają bezpośrednie wyjście na taras.

Apartamenty 4 osobowe są dwupoziomowe. Na górnym poziomie apartamentów są dwie sypialnie 2-osobowe lub jedna sypialnia 4-osobowa. Na parterze znajduje się pokój dzienny z aneksem kuchennym i łazienka. Apartamenty mają bezpośrednie wyjście na taras.

Apartamenty 5 osobowe mają 3 pokoje: dwie sypialnie (dla 2 i 3 osób) i pokój dzienny z aneksem kuchennym i balkonem oraz łazienka. Apartamenty znajdują się na pierwszym piętrze, mają bezpośrednie wejście z zewnątrz.

W każdym apartamencie jest dodatkowa, rozkładana kanapa (możliwość spania 2 dodatkowych osób za dopłatą), aneks jadalny ze stołem i krzesłami oraz aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem (lodówka, kuchenka elektryczna, czajnik, zlewozmywak oraz niezbędne naczynia). Wszystkie apartamenty posiadają własną łazienkę z WC, prysznicem i umywalką. Na tarasach znajdują się: dodatkowy stół, parasol i krzesła ogrodowe. Każdy apartament wyposażony jest w dostęp do Internetu (WiFi), TV, indywidualny sejf oraz sprzęt plażowy.

Poniżej rozkład apartamentu 4 osobowego, dwupoziomowego, z dwoma sypialniami.

PIĘTRO................................(kliknij, by powiększyć)................................PARTER

Kontakt

Apartamenty PRIMA

ul. Piastowska 28
72-344 Rewal

kom.: +48 693 868 069
tel./fax: +48 91 3862 447

e-mail: prima@prima-rewal.pl

Wstępna rezerwacja

Format: +48 777222888

Spinner